1 MILION PËR PAVARËSI: Video që u bë virale në TikTok nga Mirlind Bajraktari

Ushatri i FSK dhe gjithashtu këngëtari, Mirlind Bajraktari nga Drenasi ka uruar sot Pavarësinë e Kosovës me një video mjaftë të veqantë.

Përmes një video të publikuar në rrjetin social TikTok, në të cilën Mirlindi këndonte për nder të Pavarësisë së Kosovës këngën e artistes Shkurte Fejza “Mora Fjale”, ai uroi të gjithë shqiptarët kudo që janë.

Kjo video e publikuar menjëherë që nga publikimi është bërë virale, duke arritur mbi 1 milion klikime në TikTok./TeleshkronjaPost/