A do të ribashkohen Stresi dhe Keisi :Flet e motra

Në lidhje me këta të dy [Stresi-Kejsi], motra e Kejsit sot ka qenë e ftuar përmes një lidhje direkte në “Big Talk Kosova”, shkruan Teleshkronja Post.

Si histori shumë e përfolur këto ditë. Video mesazhi i Kejsit drejtuar Stresit ka emocionuar të gjithë publikun dhe shikuesit e këtij programi.

E pyetur nga Elita se a do të ketë ribashkim mes Stresit dhe Kejsit ajo u shpreh se është pro ribashkimit të tyre.

Më poshtë video shiko videon e motrës së Kejsit: