Alban Skenderaj ft Mc Kresha – ILUZION, baladë e bukur nga dyshja (VIDEO)

Alban Skenderaj dhe Mc Kresha kanë publikuar të premten baladën e paralajmëruar ditë më parë me titullin “Iluzion”.

Kënga është realizuar me videoklip, ndërsa Alban Skenderaj e Mc Kresha përformojnë ndaras nga njëri-tjetri.

Producenti i këngës është Lorenc Aliaj, ndërsa teksti është shkruar nga të dy artistët.

Në këngë janë ndërthurur dy rrymat e ndryshme në të cilat ata bëjnë pjesë.

Kënga ka marrë mijëra klikime me t’u publikuar./TeleshkronjaPost.com/