Amos dhe Dea nuk i shkuan në dasmë, Luizi: Do i zhgarravis të dy

Dea dhe Amos ishin banorët e vetëm që nuk shkuan në dasmën e Luizit dhe Kiarës mbrëmjen e djeshme. Duke biseduar sot me Kiarën, Luizi u shpreh se nuk i ka ardhur mirë që ata të dy nuk u bashkuan me të tjerët.

Derisa shumica e banorëve u kënaqen, Amos dhe Dea nuk shkuan fare në dasmën e djalit nga shkodra, transmeton Teleshkronja Post.

Ai rreth këtij veprimi tha këto fjalë:

“Nuk di sa do i zhgarravis të dy. S’më mban më vendi”, i tha Luizi Kiarës./TeleshkronjaPost/