Arben Gashi: “Në Vetëvendosje ka ish-terrorist, ish-ekstremist”

“Aty ka ish-LDK. Ka edhe ish-PDK. Por edhe ish-terrorist dhe ish-ekstremista”, shtoi ai.

Anëtari i LDK’së, Arben Gashi ka thënë në emisionin Pressing në T7 se në VV nuk ekziston mendimi ndryshe.Ai po ashtu ka pasur kritika për listën e këtij subjekti për deputetë.

“Aty nuk ka mendim ndryshe. Të gjithë e kanë një mendim dhe nuk guxojnë të deklarohen ndryshe”, tha ai.

Gashi tutje pati akuza të ashpra ndaj disa personave në atë listë, transmeton TeleshkronjaPost.

“Aty ka ish-LDK. Ka edhe ish-PDK. Por edhe ish-terrorist dhe ish-ekstremista”, shtoi ai.

Tutje kur u pyet se cilët prej kandidatëve në atë listë janë ish-terroristë ai ka shpjeguar duke thënë se nuk përmend emra por me hulumtime mund të gjenden.

“Këta persona mund t’i verifikoni dhe mund t’i gjeni afërsinë e tyre me grupe të ndryshme terroriste”, tha ish-shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së./TeleshkronjaPost/

37 thoughts on “Arben Gashi: “Në Vetëvendosje ka ish-terrorist, ish-ekstremist””

 1. Hello

  YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: teleshkronjapost.com ?

  We Provide Website Traffic 100% safe for your site, from Search Engines or Social Media Sites from any country you want.
  With this traffic, you can boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM

  CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com

  Thanks, Annett Frith

 2. Hello

  YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: teleshkronjapost.com ?

  We Provide Website Traffic 100% safe for your site, from Search Engines or Social Media Sites from any country you want.
  With this traffic, you can boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM

  CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com

  Thanks, Adriene Yancy

 3. what is the difference between viagra and cialis [url=https://caaliss.us]how long for cialis to work[/url] cialis elevator parody commercial
  tadalafil 5mg generic cialis canada cialis reviews by women

 4. $200 cialis coupon [url=https://cialipik.us]cialis picture testimonials[/url] cialis free trial voucher pdf
  over the counter cialis at walmart cialis pills cialis vs viagra which is better

 5. viagra from canadian drug companies [url=https://ciaviabuy.us]viagra without doctor prescription[/url] sildenafil coupons
  side effects for sildenafil viagra coupon levitra vs viagra which is better

 6. Hello teleshkronjapost.com

  Make Delicious African Soups Like a Pro in your own kitchen!

  Indulge in becoming an expert at creating various and flavorful forms of Ghanaian Soups using tasty ingredients such as Tomatoes, Peanuts, Spinach, and more, through easy-to-follow cookbooks!

  Browse Our Books https://zeep.ly/bLjg1

  Thanks, Genie Stringer
  If you no longer wish to hear from us, please reply to this email.

 7. Hello

  YOU NEED QUALITY VISITORS FOR YOUR: teleshkronjapost.com ?

  We Provide Website Traffic 100% safe for your site, from Search Engines or Social Media Sites from any country you want.
  With this traffic, you can boost ranking in SERP, SEO, profit from CPM

  CLAIM YOUR 24 HOURS FREE TEST HERE=> ventfara@mail.com

  Thanks, Horace Mawby

 8. I am not sure where you are getting your info, but great topic.
  I needs to spend some time learning much more or understanding
  more. Thanks for great info I was looking for this information for my mission.

 9. Instagram takipçi hilesi ile ücretsiz takipçi kasabilirsiniz!

  Kişiler genelde ücretsiz şekilde takipçi kasmaya çalışıyorlar,
  yada beğeni, Siz hangisini isterseniz ikisinide bu sitede bulunuyor!

  Hemen takipçi yada beğeni hilesi yaparak profilinizi
  zenginleştir.
  arkadaşların arasında farkını hissettir.

  instagram takipçi hilesi : https://rebrand.ly/takipci-hilesi-

 10. You made some really good points there. I looked
  on the internet for additional information about the issue and found most people will go along with your views on this web site.

Comments are closed.