Arbër Hajdari flet hapur për finalistët e mundshëm të Big Brother Albania, përmend 3 emra

FINALJA E BIG BROTHER VIP ALBANIA 2

Arbër Hajdari i ftuar në “Wake Up” është pyetur se cilët nga konkurrentët mund të shkojnë në finale.

“Mendoj që është pa diskutim Luizi i pari, e dyta Olta dhe së treti po them Qetsori. Po them Qetsori në këtë fazë të lojës që jemi, por aty gjërat ecin shumë shpejt, aty situatat shkojnë shumë shpejt. Qetsori sot është mirë, po mundohet të bëjë lojë, javës që vjen mund të bëjë një budallallëk dhe mund të humbë çdo gjë që ka krijuar deri më tani, e njëjta gjë vlen edhe për banorët e tjerë. Po të jap tre emra, por do doja të kisha dhënë 2”, tha Arbri.

I pyetur nëse dhe Kiarën e sheh në finale, Arbri u përgjigj: “Unë po flas për të fituar Big Brother. Tani Kiara ka hyrë për të fituar dashurinë.

Dashurinë është duke e fituar. Në fakt ka nja një javë e gjysmë që ka filluar dhe të luajë, normalisht ka marrë informacion dhe ka parë Big Love. Ka parë komentet që 99% janë për Luizin dhe kur ka ndonjë koment Kiara edhe aty është Luizi”.

Arbri shtoi se Kiara e ka kryer misionin e saj brenda kësaj shtëpie. /TeleshkronjaPost.com/

, Teleshkronja Post