Artani për Stresin e Julianën: Të veshur me tesha të moralistit, brenda ka gënjeshtra e shantazhe (VIDEO)

Banori i Big Brother Vip Kosova, Artani, i ka komentuar Julianën dhe Stresin, banorë të tjerë të shtëpisë më të madhe në vend.

Ai ka thënë se dyshja në fjalë kanë luajtur me shantazhe dhe gënjeshtra të shumta, transmeton Teleshkronja Post.

“Se je lojtar i fortë fol për gjëra këtu brenda dhe jo nga jashtë. Më ka humbur pak durimi duke i dëgjuar gjërat e njëjta çdo ditë”, ka thënë Artani.