As shoku i Butrintit, Ledri nuk i shpëton dot fenomenit “Luiz Ejlli”, ja veprimi i tij

Luizi nuk ia ka idenë e asaj që po ndodh jashtë dhe mbase po ta dinte do të dikte me kohë nga ajo shtëpi, sepse është bërë kryetema e qdo medie dhe diskutimi.

Jo vetëm njerëz të thjeshtë,por edhe Vip-a janë përshirë në lojën e tij dhe i tregojnë mbështetje nga jashtë, transmeton Teleshkronja Post.

Kësaj here ka qënë reperi Ledri Vula që në koncertin e tij ka përshëndetur gruan e tij,Sarënqë ndodhej aty dhe thotë:

“Unë me Sarën si Luizi me Kiarën”

Kaq u desh që salla të brohoriste me eufori./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post