Balina Bodinaku tregon se kush do ta fitojë Big Brother VIP 2

Ish-opinonistja e BBV Balina Bodina ndërsa ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Breaking” me moderatoren Denisa Ruzi, ka analizuar disa situata të cilat kanë ndodhur në shtëpinë e “BigBrotherAlbania Vip 2.

Bodinaku tregoi dhe se kë sheh si fituese të këtij edicioni, dhe sipas saj deri më tani, për të është Luizi.

“Si fitues deri tani unë shoh Luizin, sepse këtë vit BB është shumë dinamik, mund të ndodhë gjithçka”, tha Bodinaku./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post