BEFASI: Luizi para “Kutisë së Pandorës”

Befason Produksioni: Sonte Luizi do të jetë para kutisë së pandorës, shkruan TeleshkronjaPost.

Në një bisedë me Valbonën ai tha se do të zgjidhte veten, Maestron dhe Oltën kokë më kokë, por mbetët të shihet vendimi tij. Pas pak do ju njoftojme….

23:50 – Luizi dërgoj në nominim direkt Kristin, Maestron dhe Oltën. Mbetët të shihet se cili nga ta do ta lërë shtëpinë e Big Brother./TeleshkronjaPost/