Bleron e merr malli për të dashurën dhe shpërthen në lot (VIDEO)

Këngëtari Blerim Muharremi – Blero është shfaqur i përlotur në oborrin e shtëpisë. Arsyeja është e dashura e tij që e ka lënë jashtë.

Banorja që i ka qëndruar afër është Edona James, e cila i ka dhënë edhe një puthje në ballë për ta ngushëlluar, transmeton TeleshkronjaPost.

“Ndonjëherë duhet të qash, të bën mirë, çlirohet zemra”, i tha Edona teksa i fshiu dhe lotët Bleros.

Shiko videon e plotë: