Cabaret Night/ Performanca mrekullueshme e Kiarës (VIDEO)

Kiara realizoi performancën e saj me anë të këngës “Crazy in love”, transmeton TeleshkronjaPost.

Luizi ishte protagonist në skenën që ajo interpretoi, skena përfundoj për mrekulli ku Kiara deklaroj dashurinë për Luizin dhe e puthi.