Champions League: Real Madrid vs Liverpool LIVE

Sonte nga ora 21:00 fillon ndeshja klasike Real Madrid vs Liverpool, ndeshjen mund ta shikoni LIVE në këtë artikull.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Liverpoolit.Kjo ndeshje është e vlefshme për 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve.

Formacionet zyrtare të të dy ekipeve:

, Teleshkronja Post

“Los Blancos” kanë komoditetin e tre golave nga ndeshja e parë në “Anfield. Real Madridi triumfoi 5:2, ndërsa tani Liverpooli duhet të fitojë me katër gola diferencë sonte.

Këtu mund ta shikoni LIVE këtë takim dhe super ndeshjes mes Realit dhe Liverpoolit: