Çka po zihet mes Dea Mishel dhe Shpatit ende pa kaluar 24 orë nga takimi i parë ?

Banorët e “Big Brother VIP” zhvilluan një program të mirëfilltë radiofonik. Kristi, Ermiona, Eva dhe Dea Mishel kanë vazhduar programin, ku Dea është përballur me disa pytje nëse i pëlqen apo jo Shpati.

“Po më pëlqen… është simpatik patëm një kimi…e vlerësoj hapësirën dhe mist erin ditën e parë… në botën jashtë takon një dhe shpërqëndrohesh se takon dikë tjetër dhe konfuzohesh ndersa këtu e dallon kur njeh brendësinë e tij…”, tha Dea.

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel me panelin e radhës dhe zhvillimet e radhës nisën fuqishëm. Pas Luizit, Nitës, tanit dhe Armaldos ishte radha e panelit të dytë të përbëra nga Kiara, Olta, Shpati dhe Kejsi. Biseda e tyre nisi me banorin më të ri që u bë pjesë e shtëpisë së BBV mbrëmjen e kaluar.

Shumë mirë, jam ndierë shumë mirë, nuk e kam pritur që do të ndiehsha kështu nga secili edhe duke e ditur që jemi në një lojë që ka edhe të papritura por mikëpritja nuk ka munguar.

Mbrëmjen e djeshme Shpati bëri një hyrje spektakolare, pas kërkesës së Deas dhe Nitës. Kiara dhe Olta u shprehën se pas kësaj hyrje në shtëpinë e BBV ndihej edhe një frymë e re. A mund të ketë një histori dashurie me Dean?

Ajo “lidhja” ishte që nga fillimi që erdhi Dea aty për shkak të kërkesën së saj, Nita ka qenë si rezervë. Idenë e pashë ashtu si ju. Ndër të tjera ish-basketbollisti tregoi gjithashtu se është single./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe: Shpati – banori i ri u kujdes të trazoj ujëra para se të hyjë: “Kristi-Keisi fake, s’besoj tek Luiz-Kiara”