Cristiano Ronaldo shënon gol jashtëzakonisht të bukur nga goditja e lirë (VIDEO)

Futbollisti më i përfolur aktualisht në Arabinë Saudite, Cristiano Ronaldo ka gjetur golin në ndeshjen që Al-Nassr po e zhvillon ndaj Abhas.

Ylli portugez shënoi gol të bukur nga gjuajtja e lirë në minutën e 79-të për rezultatin 1:1, njofton Teleshkronja Post.

Kishte kohë që nuk shënonte nga gjuajtja e lirë dhe sonte ai shënoj një të mrekullueshëm: