Dasmë kosovare në ‘Big Brother VIP’, martohen Nita dhe Bledi Mane

Mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” është mbajtur dasma kosovare dhe “u martuan” Nita me Bledin. Në dasmë shkuan të gjithë banorët, përpos Ermionës e cila qëndroi e distancuar.

Luizi dhe Valbona krijuan goxha atmosferë duke kënduar për “çiftin”. Më poshtë mund të shikoni disa pamje nga ky moment, transmeton Teleshkronja Post.

Kujtojmë se dasma kosovare është organizuar në kuadër të 17 Shkurtit, dita e Pavarësisë së Kosovës.

Shiko pamjet më poshtë./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post