Debat mes Luizit dhe dyshes Lorenc-Qetsor: “Kokëderr fare”, Lorenci për Kristin (VIDEO)

Luizi, Qetsori dhe Lorenci kanë biseduar së fundmi për Kristin. Sipas Qetsorit, Kristi është prepotent por ai është i vendosur t’ia heqë këtë prepotencë para se të ikë nga shtëpia.

Nga ana tjetër, Lorenci e cilësoi si “kokëderr” që pas situatës që pati me Antonetën, ku sipas tij duhej t’i kërkonte falje, por nuk e bëri.

Qetsori: I thashë je prepotent po para se të ikësh do të ta heq lali prepotencën

Luizi: Shih ky kirurgu, do ja heq thotë

Lorenci: Ai është kokëderr fare. Nuk vlen vetëm edukata përfundimisht. Kur e bën dicka mos u justifiko, ose thuaj më fal ose thuaj nuk dua të të kërkoj falje.