Debate mes Oltës dhe Luizit, Luizi i kthehet Kiarës: Ik moj…

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë për banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Ata janë përfshirë në debate të forta, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën. Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta.

Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin. Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luiz në nerva e sipër, i është larguar duke i bërtitur që ta linte rehat.

“Ik moj më lër rehat” i është kthyer Luizi, partneres së tij./TeleshkronjaPost/