Debatojnë ashpër Efi dhe Kiara , Kiara fillon e qan në dhomën e grimit

Vazhdon saga Efi dhe Kiara – Miqësia midis Efit dhe Kiarës u ‘shua’ së fundmi dhe situata u përkeqësua mbrëmjen e kaluar pasi vajzat u përplasën verbale dhe u ofenduan njëra-tjetrën.

Pas spektaklit në PRIME, Kiara u pa duke qarë në dhomën e grimit, ndërsa Luizi ishte pranë saj për t’i dhënë mbështetje, shkruan Teleshkronja Post.

Arsyeja e konfliktit ishte fakti se Efi sipas Kiarës po vihet kundër saj pas sherrit me Luizin dhe i kanalizonte tek ajo, edhe pse miqësia e tyre ishte më e hershme se ajo mes Efit dhe këngëtarit.

Debati në të cilin Efi dhe Kiara eskaloj si më poshtë (VIDEO):

Efi: S’do ta toleroj dot më Kiara

Kiara: Më vjen keq që u mundua Luizi për mua dhe u dha zemrën, dhe ti më kundërshtove në këtë mënyrë.

Efi: Nuk po ndjej asgjë për ty tani.

Kiara: E di që s’je më interesuar për mua, por Luizi po vazhdon të flasë me mua për ty.

Efi: Ti më tha përpara se të futeshim së bashku se “kam besim te ty”. Por kjo nuk vlen më, pasi me sa duket, ti s’mund ta kontrollosh më Luizin.

Kiara: Mos më thuj fjalë që nuk i kam thënë. Nuk e di pse e përmend Ramazanin në këtë kohë. Të bëra vetëm çka mundesha për të ndihmuar në këtë situatë, dhe ti e ke shfrytëzuar këtë si pretekst për të na përplasur.

Efi: Po, ju am hedhur poshtë të dyve.

Kiara: Unë s’te kam bërë asgjë keq. Vazhdoni të jeni në rregull me njëri-tjetrin dhe mos e humbni miqësinë për shkaqe të vogla.

Ky debat Efi dhe Kiara erdhi pas debatit të ashpër në PRIME mes Luizit dhe Efit dhe këto miqësi po testojnë limitet e tyre./ TeleshkronjaPost