Donaldi dhe Iliri bashkë për herë të parë pas ‘BBV1’, ja ku do i shohim!

Ishin të dy yjet kryesorë të spektaklit të kaluar të Big Brother Albania 1, Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj, shkruan TeleshkronjaPost.

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj do të bëhen bashkë për herë të parë që nga finalja e madhe e “Big Brother VIP Albania 1”, ku balerini u shpall fitues.

“Vip Magazine” ka mësuar se Iliri do të jetë i ftuari i parë në puntatën hapëse në sezonin e dytë të programit “Më Lër të Flas”që moderohet nga Donald dhe Romeo Veshaj.

“Më lër të flas” do të fillojë transmetimin me datë 24 Mars, mbrëmjen e së premtes.

, Teleshkronja Post