Donaldi e frikëson në gjumë, reagimi i Borës nuk duhet humbur [VIDEO]

Donaldi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në Tik Tok.

Në videon në fjalë Bora shihet duke fjetur në rehatinë e saj, ndërsa aktori e zgjon duke i vendosur një zhurmë të frikshme afër kokës.

Moderatorja zgjohet e trembur dhe fik kamerën, njofton TeleshkronjaPost.

Momentin epik mund ta shikoni në videon e mëposhtme:

@donaldveshaj95

?

♬ original sound – Donald Veshaj

Shiko VIDEON.