Dy gola nga Ronaldo dhe Juventus në epërsi ndaj Inter [VIDEO]

Ka përfunduar pjesa e parë mes Juventusit dhe Interit në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Coppa Italia.

Ndeshja nisi furishëm nga Interi ku kaloj në avantazh brenda 9 minutash lojë pas golit të Lautaro Martinez për 1-0, shkruan Teleshkronja Post.

Më pas është barazuar rezultati në ndeshjen Inter-Juventus.Goli ka ardhur pas një penalltie tepër të dyshimtë që ju dha Interit.

Realizator nga pika e bardhë si zakonisht ishte Cristiano Ronaldo. Goli u shënua në minutën e 26-të. 

Ndërkaq Juventusi u rikthye në lojë fuqishëm ku prap Cristiano Ronaldo përfitoj nga gabimi trashanik i mbrojtjes së Interit dhe kaloj në epërsi.

59 thoughts on “Dy gola nga Ronaldo dhe Juventus në epërsi ndaj Inter [VIDEO]”

 1. [url=http://adnviagra.com/]buy viagra in india[/url] [url=http://cialisktab.com/]cialis online usa[/url] [url=http://pharmacynord.com/]best online pharmacy no prescription[/url] [url=http://bluepillviagra.com/]drugstore viagra[/url] [url=http://viagrapos.com/]where to buy sildenafil online[/url] [url=http://topsildenafil.com/]sildenafil 20mg daily[/url] [url=http://prozacfluoxetinecaps.com/]fluoxetine for sale[/url] [url=http://viagrastrong.com/]25mg viagra generic[/url] [url=http://upcialis.com/]cialis in india[/url] [url=http://crepills.com/]doxycycline 500mg[/url]

 2. [url=http://viagraedpill.com/]generic sildenafil 25 mg[/url] [url=http://cialisdist.com/]brand cialis online us pharmacy[/url] [url=http://valcialis.com/]where to buy cialis online in australia[/url] [url=http://levitraedpills.com/]levitra tablets price in india[/url] [url=http://furolasix.com/]lasix buy[/url]

 3. [url=http://viagraedpill.com/]authentic viagra[/url] [url=http://edkamagra.com/]kamagra 100mg tablet price[/url] [url=http://supersildenafil.com/]sildenafil 50mg price pharmacy[/url] [url=http://modafinilwithoutrx.com/]modafinil online pharmacy[/url] [url=http://dpviagra.com/]sildenafil over the counter india[/url] [url=http://lynxpharmacy.com/]onlinepharmacytabs24 com[/url] [url=http://viagrart.com/]buy sildenafil 20 mg online[/url] [url=http://viagrafour.com/]viagra medicine online in india[/url] [url=http://viagrapos.com/]generic viagra singapore[/url] [url=http://adnviagra.com/]no rx viagra[/url]

 4. [url=https://yourpaydayloansonline.com/]borrow money online[/url] [url=https://lendingbush.com/]payday loans online reviews[/url]

 5. [url=https://findcialis.com/]where can you buy cialis in canada[/url] [url=https://cialismen.com/]cialis super active plus[/url] [url=https://maletadalafil.com/]cialis online nz[/url] [url=https://drugviagra.com/]where can i get generic viagra[/url] [url=https://xtviagra.com/]discount viagra online canada[/url]

 6. [url=http://slviagra.com/]viagra mail order[/url] [url=http://omdcialis.com/]cialis purchase online uk[/url] [url=http://viagrapde5.com/]lowest price sildenafil[/url] [url=http://viagraxt.com/]100 mg viagra cost[/url] [url=http://zoloftsertralinehcl.com/]zoloft 25 mg pill[/url]

 7. Исаак Левитан – самый великий из тех русских пейзажистов, которые в XIX веке открыли для современников скромную красоту русской природы.

  [url=http://eliseerotic.com/cgi-bin/autorank/out.cgi?id=pansuto&url=http://isaak-levitan.ru]Isaak Levitan[/url]
  Isaak Levitan

  Начиная работать под руководством Саврасова и Поленова, Левитан вскоре оставил далеко позади своих учителей, навсегда вписав свое имя в пантеон отечественной культуры.

 8. [url=http://cialisxtabs.com/]cialis 20mg price[/url] [url=http://hydrochlorothiazideonline.com/]hydrochlorothiazide 20 mg pills[/url] [url=http://dscialis.com/]get cialis[/url] [url=http://accutanpills.com/]49 mg accutane[/url] [url=http://ivermectincov.com/]ivermectin 9 mg tablet[/url] [url=http://viagrapde5.com/]how can i get generic viagra[/url] [url=http://cialismen.com/]cialis online canada paypal[/url] [url=http://viagraspill.com/]canadian pharmacy viagra mastercard[/url] [url=http://hydroxychloroquinemedication.com/]hydroxychloroquine 300[/url] [url=http://jeanpharmacy.com/]onlinepharmacytabs24 com[/url]

 9. [url=http://cialisdiv.com/]cialis medicine in india[/url] [url=http://bactrimds.com/]prices bactrim[/url] [url=http://sildenafiltop.com/]buy sildenafil online usa[/url] [url=http://viagraed.com/]cheap viagra online free shipping[/url] [url=http://hydrochlorothiazideonline.com/]buy hydrochlorothiazide 12.5 mg[/url]

 10. [url=https://paydayloansapprovalguaranteed.com/]cheap personal loans[/url] [url=https://paydayloansbx.com/]wells fargo loans[/url]

 11. [url=https://viagrats.com/]viagra 100mg prices[/url] [url=https://viagrasafepills.com/]viagra for sale from canada[/url] [url=https://buycialistabs.com/]cialis canada pharmacy[/url] [url=https://xtcialis.com/]cialis generics[/url] [url=https://cialis5x.com/]rx tadalafil tablets[/url] [url=https://pharmacyalt.com/]canadadrugpharmacy[/url] [url=https://tadalafilxs.com/]tadalafil for female[/url] [url=https://ivermectintx.com/]buy oral ivermectin[/url] [url=https://pillviagra.com/]online pharmacy australia viagra[/url] [url=https://viagrasearch.com/]where can i buy viagra online without a prescription[/url]

 12. [url=http://sxcialis.com/]where to buy cialis uk[/url] [url=http://axviagra.com/]best viagra tablets in india[/url] [url=http://micialis.com/]cialis generic mexico[/url] [url=http://drtadalafil.com/]buy cheap cialis 20mg[/url] [url=http://cialisblt.com/]cialis online price comparison[/url]

 13. [url=https://sildenafilvt.com/]sildenafil 50mg india[/url] [url=https://viagrasafepills.com/]buy viagra online india[/url] [url=https://viagrats.com/]discount viagra usa[/url] [url=https://askcialis.com/]buy cialis otc[/url] [url=https://seroquelx.com/]generic seroquel 25 mg[/url] [url=https://viagrasearch.com/]purchase viagra online australia[/url] [url=https://sildenafilbp.com/]buy sildenafil online australia[/url] [url=https://cialislowcost.com/]brand cialis 100mg[/url] [url=https://viagramst.com/]can i buy viagra in india[/url] [url=https://cialiszero.com/]best price cialis 20mg australia[/url]

 14. [url=http://sxcialis.com/]cialis for women[/url] [url=http://seroquelx.com/]seroquel for bipolar[/url] [url=http://tadalafilcheaper.com/]tadalafil canadian pharmacy online[/url] [url=http://buycialispill.com/]lowest cost generic cialis[/url] [url=http://ivermectinpack.com/]buy ivermectin pills[/url]

Comments are closed.