E bindur Ermiona Lekbello: “Ky është fituesi dhe pikë, nuk e luan as topi” [VIDEO]

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” por dhe jashtë shtëpisë së famshme, Ermiona Lekbello ka mbështetur vazhdimisht Luizin, njofton TeleshkronjaPost.

Modelja shqiptare e rritur jashtë, është 100% e bindur se këngëtari do të jetë fituesi i edicionit të dytë.

Vetëm së fundmi Ermiona ka bërë një postim në rrjete sociale ku shihet momenti i daljes së saj dhe përqafimi me Luizin.

“Ky është fituesi dhe pikë kur publiku vendos se luan as topi”, ka shkruar ajo.

Shiko postimin e saj në Instagram:

, Teleshkronja Post