E FUNDIT: Vendim ekstrem i Big Brother, Luizi drejt përjashtimit ?

Një zarf i zi ka mbërritur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP.Nuk dihet ende se çfarë përmban zarfi, teksa banorëve u është thënë se do hapet në momentin që i lajmëron vëllai i madh.

Ndërkohë që Olta, Armaldo dhe banorë të tjerë mendojnë që mund të jetë një dënim me përjashtim për Luizin, pas gjithë situatës që ka ndodhur me Kiarën ditët e fundit.Kiara ka qenë shumë e tensionuar pasi Luizi bëri që të prishte lojën, të cilën vajzat nëse do të fitonin do të merrnin avantazh.

Kiara ka qenë gjatë gjithë ditës e tensionuar dhe ka qarë madje pasi Luizi e kishte mbështetur te lavamani dhe nuk e linte dilte, përcjellë Teleshkronja Post.

Ai i tha pak më parë Kiarës: E provove që i çoj njerëzit në limite, teksa kjo e fundit i thotë ik e mos hajde më.Pas situatës së krijuar në tualet, Kiara doli e përlotur në oborr ku pati një diskutim të ashpër me Luizin.

Ajo i tha Luizit që një herë të vetme që i vjen mundësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.Ndërkohë, Luizi i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e preku, po thjesht po qëndronte te lavamani. Ajo tha se nisi të qante sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavarësisht kësaj, Luizi nuk e mori mundimin të largohej nga aty./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post