E FUNDIT: Zarf i kuq mbërrin në Big Brother Albania, banorët në panik

Një zarf i kuq ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother VIP sot. Ka qenë Elvisi ai që e ka sjellë nga dhoma e rrëfimit, por lajmërimi i Vëllait të Madh ishte që zarfi të mos hapet.

Përmbajtja do të lexohet gjatë spektaklit të sotëm. Zarfi ka bërë që banorët të panikohen e të nisin dyshimet se çfarë përmban ai, njofton TeleshkronjaPost.

Kujtojmë se në nominim janë Olta dhe Kiara dhe sonte vendoset se cila largohet nga publiku me televotim.

, Teleshkronja Post