E PABESUESHME: Dea me inat të plotë, nominon Efin, Kiarën dhe Luizin

Xhonatan u largua sonte nga ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Ai pati biletë kthimi herën e parë dhe e ka shfrytëzuar, shkruan nzoom.biz.

Pas debateve që patën brenda shtëpisë më të famshme, Arbana njoftoi që do të ketë eleminim të dyfishtë.

Dea e ka fituar një lojë dhe për këtë shkak e ka marrë të drejtën të dërgojë 3 persona në nominim.

Ajo vendosi që ta nominojë Efin, Luizin dhe Kiarën. Duhet përmendur se kjo lëvizje ka ngjallur reagime të mëdha të publikut.

Dea u komentua shumë në rrjetet sociale, ku publiku duke akuzuar prodkusionin se po bëjn lojë nga Luizit për ta mposhtur./TeleshkronjaPost/