E PABESUESHME: Puthje mes Luizit dhe Oltës (PAMJE)

Luizit dhe Oltës i ra fati të bënin bashkë lojën që i dha sot Vëllai i Madh. Banorët duhet të realizonin Sfidën e makaronave, duke ngrënë një fije makaroni në çift. Dyshja që e çonte deri në fund sfidën shpallej fituese.

Olta dhe Luizi e realizuan të parët dhe arritën deri në fund duke bashkuar kështu buzët, pamje të cilat shkaktuan të qeshura mes banorëve dhe në publik.

Luizi i kërkoi falje bashkëshortit të Oltës dhe tha se e gjitha bëhet për lojë. /TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post