E pabesueshme si dukej Kiara Tito para ndërhyrjeve në fytyrë [FOTO]

Ajo është njëri nga emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania. Bashkë me Luiz Ejllin që po komentohen mjaft shumë për marrëdhënien e tyre, ky i fundit shprehu hapur pëlqimin për të ndërsa Kiara ka filluar të ketë ndjenja.

Megjithëse Kiara shihet të jetë më e luhatshme në këtë marrëdhënie ajo ka pranuar se ndjen dicka për të por që e ka problem të shprehet kjo për shkak edhe të karakterit të saj por edhe që janë të vëzhguar nga kamerat në gjitha anët.

Por, përpos këtyre Kiara Tito po merr vëmendje të madhe për dukjen e saj sidomos në Prime ku komentohet për pamjen fizike dhe se sa bukur duket gjithmonë e kuruar ne detaje.

Në rrjet janë shpërndarë tashmë disa foto nga faqja Vipat ne Realitet duke treguar se di dukej ajo kohë më parë ndërsa ndryshimi është i dukshëm./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post