E papritur/ Bled Mane puth në buzë Ina Kollçakun [VIDEO]

Pasi largimit nga shtëpia e Big Brother Vip, Bledi Mane është kthyer në qendër të vëmendjes me veprimin e fundit që bëri para kamerave në një emision.

Pas puthjes me Nita Latifin nga dasma me traditat e Kosovës që u zhvilluar brenda BBV, tashmë Bledi mane u puth me Ina Kollçakun, puthje të cilën dushja e quajti puthje “artistike”.

Kujtojmë, që brenda në intevista jashtë Big Brother Vip, Bledi nuk ka ngurruar të diskutojë edhe për marrëdhënien që ai kishte me Nitën.

AI ka thënë se e respekton këngëtaren nga Kosova dhe e pret jashtë për ta njohur më tepër natyrisht, trasmeton Teleshkronja Post.

Shiko VIDEON.