‘E papritur’, Mozzik sot hyn në Big Brother Kosova

SONTE: Spektakli i sotëm në Big Brother VIP Kosova vjen me një surprizë. Reperi i njohur, Mozzik do të futet brenda në shtëpi por ndryshe nga i vëllai Getinjo, i cili ishte banor i shtëpisë, Mozzik do të performojë për banorët, bën të ditur Prive.

Gjithashtu Getinjo dhe Ana do ta performojnë premierë këngën e tyre “Je e vetmja dashuri”, projekt ky që u nis dhe u bë hit sa ishin të dy brenda shtëpisë ndersa e realizuan edhe jashte.

Kujtojmë që vitin e kaluar Mozzik ishte gjithashtu i ftuar në Big Brother VIP Albania, ku takoi dhe mikun e tij Donaldin te cilit i ka dhene mjaft shume mbeshtetje duke e perkrahur nga jashte.

Edhe Getinjo i cili eshte tash e disa dite ne rolin e spidermanit do te largoj masken ne sy te Vivien me te cilen eshte ne lidhje, ndersa kjo e fundit ka kapur disa detaje me te cilat dyshim se spiderman eshte Geti.

Spektakli i PRIME të Klan Kosovës Big Brother Kosova fillon sonte nga ora 21:00./TeleshkronjaPost/