Edhe Olta me Kiaran kapen për Maestron dhe Luizin (VIDEO)

Sonte natë e gjatë në shtëpinë e Big Brother Albania, ku fillimisht Maestro dhe Luizi u fjalson dhe debatuan lidhje me një batutë mes tyre.

Pas tyre ishin Kiara dhe Olta që filluan dhe u kapën. Olta e cila mundohej të fliste me Maestron dhe Kiara e cila mundohej të qetsonte situaten, shkruan TeleshkronjaPost.

Shiko videon: