Efi “rrëzon” Bora Zemanin nga froni |FOTO|

Edhe pse Bora Zemani numëron 1 Milion ndjekës , Efi e ka rrëzuar nga fronin i pelqimeve dhe shikueshmërisë sigurisht flasim duke krahasuar instagramin e tyre.

Një vitë më parë postimet më të pëlqyera kanë qenë hyrja e Borës në Big Brother Vip 1 e cila ka marë 173.230 pëlqime, më pas postimi kur Donald Veshaj i dhuroi varsen e tij në 3 vjetorin e lidhjes së tyre ku numëron 170.339 pëlqime dhe periudha kur Donaldi nisi një lidhje me Beatrix Ramosaj.

Ndërsa Efi në ditën kur doli nga shtëpia e Big Brother Vip 2 postimi i saj mori plotë 284.559 pëlqime. Një diferencë e madhe në krahasim me postimet e Bora Zemanit.

Por le të bëjmë një tjetër krahasim, duke marë postime të fundit të Borës dhe Efit. Më poshtë janë foto në të cilat duket që Efi ka rrëzuar Bora Zemanin nga froni i vëmëndjes duke marë parasysh dhe diferencën e madhe të ndjekësve që Bora ka në instagramin e saj 1Milion dhe Efi numëron 466 mijë përsëri Efi zë vendin e parë në shikueshmëri në rrjete sociale./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post