EKSLUZIVE: Zbulohen shumat e parave që fiton Luizi dhe banorët tjerë për të qëndruar brenda shtëpisë së ‘BBVA’

Luiz Ejlli është ndër personazhet më të komentuar të momentit në mbarë trojet shqiptare, ai poashtu ka thyer cdo rekord shikueshmërie në historinë e Big Brother në Shqipëri.

I njejti po shihet e cilësohet si fitues i këtij edicioni pasi i njejti po gëzon mbështetjen e të gjithë shqiptarvë gjithandej, i dal shumë herë në nominim ai ka dal më i votuari për të qëndruar në shtëpi.

Janë bërë tejet viral me paraqitjet e tyre. E kemi fjalën për banorët e ‘Big Brother Vip Albania 2’. Ata thuhet se po pasurohen duke marrë pjesë në këtë Reality Show.

Në videon e mëposhtme shihni detajet ekskluzive se kush nga konkurrentët paguhet më së shumti për të debatuar brenda shtëpisë më të famshme. /nzoom/