Ermal Mamaqi komenton çiftin Luiz-Kiara: Ç’duhet të bëjnë pas mbarimit të Big Brother ?

Ermal Mamaqi, një prej personaliteteve më të njohura në skenën artistike shqiptare, me një karrierë të pasur si aktor, këngëtar, dhe humorist ka komentuar çiftin Luiz Ejlli – Kiara Tito.

Në mbrëmjen e sotme të programit “Më lër të flas” me Donald dhe Romeo Veshaj, Ermali u përball me një lojë me personazhe, ku ai bëri disa sugjerime për çiftin më të diskutuar të momentit, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkruan TeleshkronjaPost.com.

Gjatë bisedës, Ermali tha se Kiara Tito ka nevojë për një plan për të ardhmen e saj. Ky koment mund të ketë të bëjë me faktin se, siç dihet, Kiara është një vajzë e re dhe duhet të vendosë se çfarë do të bëjë në karrierën e saj pas largimit nga Big Brother.

Nga ana tjetër, Ermali sugjeroi se Luizi ka nevojë për një këshilltar të mirë për të zgjedhur rrugën e tij pas daljes nga Big Brother, pasi mund të mos jetë në gjendje ta kuptojë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Kjo është një nga sfidat më të mëdha për konkurrentët e Big Brother, pasi ata mund të kenë probleme në integrimin e tyre në jetën normale pas të gjitha atyre që kanë përjetuar në shtëpinë e madhe.

Ermali Mamaqi është një njeri me eksperiencë në fushën e artit dhe kështu bëri disa sugjerime të vlefshme për çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito. Kjo tregon se ai është një person i ndjeshëm dhe i kujdesshëm, që ka pasion për të ndihmuar njerëzit në të gjitha aspektet e jetës.

“Këtij (Luizit) i duhet një këshilltar i mirë për të zgjedhur se pasi të përfundojë Big-u do e kuptojë çfarë ka ndodhur. Është si ajo bëj ç’të duash pastaj mendo se çfarë ke bërë.”

Ermali Mamaqi është një nga artistët më të njohur në Shqipëri dhe në Ballkan. Ai ka një reputacion të lartë në fushën e artit dhe është një ndër personalitetet më të respektuara në skenën artistike shqiptare. / TeleshkronjaPost.com