“Fjalosje” mes Stresit dhe Andit, një lugë bëhet shkak [VIDEO]

Rep-artisti nga Shqipëria, Stresi dhe djali pejan – Andi, janë “përplasur” sot mes vete.Në fakt, e gjitha ishte aktrim para Brunos dhe Gresës për t’iu treguar se sa shpejt bëhet një debat.

Gjithçka nisi kur Andi hodhi një lugë, e cila i pengoi reperit nga Shqipëria.Ndiqni momentin në videon më poshtë./TeleshkronjaPost.com/