Gazetarja: Luizi vetë pa punë e me 1 mijë halle, ne po hamë të gjithë në kurriz të atij

MOMENTI I TIJ: Këngëtari Luiz Ejlli me pjesëmarrjen në BBV është kthyer në kryeqendrën e bisedave, lajmeve, medias së shkruar e rrjeteve sociale emri i tij permendet kudo duke marre perkrahje te madhe.

Fama e tij duket se u ka sjellë të mira mjaft personave, ndër to dhe atyre që merren me rrjete sociale duke rritur audiencën pasi videot e tij klikohen me miliona here duke u pelqyer ne mase te madhe.

, Teleshkronja Post

Ne emision e ftuar tek roza Lati gazetarja Dasaha habiti me deklaraten qe beri per Luizi, transmeton Teleshkronja Post.

Dasara: Vetëm Luizi i shkretë s’po përfiton asgjë në këto momente. Është pa punë, me 1000 halle. Ne këtu po hamë të gjtihë në kurriz të Luizit eshte shprehur ajo.

Ndryshe, mbreme Luizi fitoi edhe nje loje brenda shtepise se Big Brother ku gjate Prime-s ka ngrene me se shumti embelsira per 30 sekonda e qe ka fituar nje udhetim cift ne Antalia e qe me siguri do shkon me Kiaren te dashuren e tij./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe: Zhaklina:’Nuk blihem si Olta’, reagon motra e Oltës – Gerta [FOTO]