Habit Luizi: “Edhe tradhtinë e falin, ja gjëja që e ther më shumë një femër”

Luizi nuk mendon se është tradhtia që e lëndon një femër. Teksa bisedonte me banorët, ai dha mendimin e tij për këtë pjesë.

Këgëtari tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, ku mori shëmbull një rast kur një vajzë që ka fiksim një palë këpucë nuk i merr dot pasi nuk ka numër.

Ja si u shpreh shkodrani rreth kësaj teme :

“Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment që s’e durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, kanë zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo”, tha Luizi me humor.

Ndërkohë, Kiara la të shtunën shtëpinë e Big Brother Albania pas nominimit të fortë me Olta Gixharin. /TeleshkronjaPost.com/