“Humb pikë…”/ Tani këshillon Luizin dhe i jep sinjale nga jashtë: Unë jam shoku yt, nuk ta bëj fushë (Video)

Teksa Luiz Ejlli i tha se ka ‘frikë’ se të shtunën mund të largohet përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Tan Brahimi i dha atij këshilla lidhur me lojen qe Luizi eshte duke e bere ne shtepine e Big Brother.

Aktori i humorit i tha se e ka shok dhe nuk ja bën fushë. Ai i tha që të ketë kujdes me gjërat që bën, pasi mund të humbasë pikë. Tani: Edhe mua më erdhi keq që fola, por… Luizi: E kam tjetër kund, e kam te mënyra se si fola unë me të.

Tani: Çdoherë ta kesh, më dëgjo mua. Se unë kam hyrë këtu për lojën që kam parë deri sot. Unë jam shok, me ta bërë fushë… Unë si publik që jam këtu brenda, me ndodh një gjë kështu e humb një pikë. Nuk ka rëndësi doli, nuk doli, është tjetër gjë.

Kete bisede e zhvilluan pasi Luizi tha se frikesohet se neser do te perjashtohet nga shtepia per shkak te presionit qe i beri Eves dhe ajo me reagimin e saj qe beri u perjashtua menjehere nga loja./TeleshkronjaPost/