Humbja e prindërve, mbeti pa punë dhe u zu me Agron Llakajn | HISTORIA E DHIMBËSHME E TANIT

Tash e dy javë është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania 2 dhe ka marrë vëmendjen me batutat dhe humorin e tij, po flasim për aktorin e humorit, Tan Ibrahimin.

Humoristi me prejardhje nga Shkodra, Tan Brahimi njihet për humorin dhe batutat e tij, mirpo historinë tragj.ike të jetes se tij të cilën shumë pak njerëz e dijnë rreth tij.

Në një video të gjatë e rrëfimit të tij, me ulje dhe ngritje, batica dhe zbatica të mirat dhe të këqijat të cilat i tregon me humor dhe emocion, transmeton TeleshkronjaPost.

Duke e nisur nga humbja e prinderve, papunesia zenkat me Agron Llakajn dhe operimin e femijes, një histori shumë prekse nga Tani.

Nje histori si prej shume shqiptareve mjaft prekese, mund ta ndiqni videon e plote duke e parë më poshtë./TeleshkronjaPost/