I rikthehen miqësisë së vjetër, batuta dhe përqafime mes Luizit dhe Maestros [VIDEO]

Armaldo dhe Luizi i kanë dhënë fund hatërmbetjeve mes tyre.

Dyshja janë parë duke qeshur dhe folur me njëri-tjetrin.

Armaldo ka provuar rrobat e tij dhe kjo ka shkaktuar shumë të qeshura tek pjesa tjetër e banorëve.

Kujtojmë se shkak i hatërmbetjeve mes tyre ishte nominimi që Maestro i bëri Kiarës.

Pas shumë sherreve dhe debateve mes tyre shtëpia ka gjetur qetësi./TeleshkronjaPost/

Shiko VIDEON.