Ilir Shaqiri bën zgjedhjen mes Oltës dhe Luizit, ja kush do ta fitoj Big Brother Vip

, Teleshkronja Post

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP 1 Ilir Shaqiri ka folur për fituesin e edicionit të dytë në një prononcim për emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, Iliri u shpreh se BBV 1 është njëshi i ketij formati.

Por për pasardhësin e tij në këtë edicion ai shikon këngëtarin shkodran Luiz Ejllin “Jam me atë që është publiku.., Luizi është fituesi… e do publiku! Por Big Brother VIP 1, është njëshi, ndërsa Luizi është fituesi i këtij edicioni sepse tashmë atë e do publiku”, u shpreh balerini i njohur.

Ndryshe, Ilir Shaqiri para pak dite hyri brenda shtepise se Big Brother Vip Albania 2 me nje mision, derisa banoret e kishin sfiden e mos reagimit a hyri brenda dhe banoret nuk duhej te reagonin qe po e shohin.

Por, me ta pare Olta iu hodh ne perqafim pastaj bisedoi me te gjithe banoret perdshire ketu edhe Luizin ku u tha se ai qe ka hyre i fundit ne shtepi do te dal i fundit si fitues dhe duket se eshte Luizi./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe Ilir Shaqiri Hyn Sërish Në ‘Big Brother VIP’, Por Këtë Herë… (VIDEO)

, Teleshkronja Post