“Ja bëja unë kafen Kiarës”/ Shpati nis të provokojë Luizin, ja si i përgjigjet

Pavarësisht se mbrëmë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë debatuar fort me njëri-tjetrin, mëngjesin e sotëm këngëtari nuk ka përtuar aspak që t’i përgatisë kafenë.

Ai po hante bukë kur moderatorja u zgjua nga gjumi dhe doli jashtë, aty ku po qëndronin edhe disa banorë të tjerë, transmeton TeleshkronjaPost.

Sapo Luizi e pa u shpreh: “Erdhi gruaja, duhet me i bërë kafen” dhe u ngrit dhe u kujdes për partneren e saj.

Këtu ndërhyn Shpati dhe i thotë Luizit ‘ja kisha bërë edhe unë’. Këngëtari ka menjëherë gati përgjigjen epike: “Vetëm prej duarve të mia dhe të Beatit e pi”.

Shpati shton se e tha këtë që Luizi të mos çohej nga buka./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post