Kiara bën deklaratën bombastike: Këtu njoha dashurinë e jetës time!

Prezantuesja Kiara Tito nuk ka pasur se si t’i shpëtojë afeksionit ndaj këngtarit, Luiz Ejllit.Në fakt, ishte dasma e inskenuar në shtëpi që bëri që dyshja të afrohen akoma më shumë, sidomos pas puthjes që i dhanë njëri-tjetrit kur u “kurorëzuan”.

Sonte, banorët janë duke qëndruar në oborr dhe duke luajtur, teksa Kiara ka bërë një deklaratë tëjet simpatike, transmeton TeleshkronjaPost.

“…Përveç kësaj, këtu jam shumë e lumtur sepse kam njohur dashurinë e jetës time” ka thënë Kiara, me Luizin që është skuqur nga gëzimi.

, Teleshkronja Post