Kiara dyshon: Ke gjë? Luizi e shmang: Kejsi ka ardhur me porosi të veçantë

Luizi dhe Kiara janë kthyer në çiftin më të përfolur të momentit. Historia e tyre që lindi brenda BBV duke se kohët e fundit po fillon të ketë vështirësitë e para. Kjo pasi Kiara që me futjen e Kejsit si banore ka filluar të shfaqë xhelozi.

Teksa ishin shtrire sëbashku ajo e pyet Luizin nëse kishte diçka për ti thënë, ndërsa Luizi nuk i jep përgjigje pyetjes.

Kiara: A ke ndonjë gjë që do ma thuash jshtë e që nuk e thua dot tani. S’është pyetje…

Luizi: A je me mua?

, Teleshkronja Post

Kiara: Jo në lidhje me Maestron, por me ty.

Luizi: Ku di unë

Kiara: Ke domethënë?

@albaniainsider #AlbaniaInsider #bbvipalbania #bbv #shqipe #shqiperia #MeLuizin #kiara #kiaratito #luizi #kosovo #kosov ♬ original sound – Albania Insider

Luizi: Ku di unë varet. Unë pjesën ëm të rëndësishme ta kam thënë.

Para se të ikim në Maldive do ikim në Shkodër.

Ndërkohë në një tjetër moment Luizi është shprehur se Kejsi ka ardhur me një porosi të veçantë për të bërë xheloze Kiarën.

Luizi: Kejsi ka ardhur me një porosi të veçantë, me acaru Kiarën.

@ida.3.ida voicet I kapi vet luani #luizejlli #kiaratito #meluizin ♬ original sound – PER? ne Tik-Tok