Kjo është Jurgena ‘mikja’ e Luizit, kaq e bukur qenka (FOTO)

Shoqja misterioze e Luiz Ejllit – Luizi dhe ‘mikja’ e tij Jurgena ka disa kohe qe përfliten në media sociale dhe sa ishte shkodrani brenda shtëpisë së Big Brother Albania.

Ndonëse kjo e fundit trazoj ujerat me një postim kur pranoj se kishte qene në një lidhje dashurie me Luizin para se ky te futet ne Big Brother.

Gjithashtu ishte Luizi ai i cili brenda BBV, kishte deklaruar se e dashura e fundit e kishte pasur emrin Gena, duke bërë që mediat të aludojnë për Jurgenan.

Luizi madje ishte vet ai që e pranoj pasi u pyet nga në emisionin “Më lër të flas” me Donald dhe Romeo Veshajn.

Diten e djeshme u publikua një fotografi e Jugenes nga një lokal parukerie në Tiranë, transmeton Teleshkronja Post.

Kjo fotografi është e para pasi qe të gjithë ishin kurioz ta shihnin se si dukej Jurgena. Ajo më të vërtet qenka mjaftë e bukur.

Ky është postimi i publikuar në Instastory nga Jurgena:

, Teleshkronja Post