Komediani Jul Deda: “Mes Luizit dhe meje? Do fitoja une”

Derisa tregonte per rrugetimet e tij ne skenat e humorit, Ermali e pyet per pagesat e marra dhe nese eshte ky moment, me i miri per te.

Bëhet fjalë për aktorin e dashur të komedisë, Jul Deda, njofton TeleshkronjaPost.

‘Une jam aktori me i paguar, jo vetem ne Klanifornia. Ne te gjitha programet e humorit’.

Gjate lojrave te programit Juli u perballe me kengen ‘Zjarr e ftohte’ te Luiz Ejllit per te cilen tha se nuk e ka pelqyer ne kohen kur ka garuar ne Festival. A ka ai nje lidhje me Luizin, si i vellai Mario?

‘Jo, me Marion ka nje njohje qe ne femijeri. Luizi eshte fituesi. Pata edhe une nje ftese per te qene ne Big Brother, ndoshta shkoj vitin tjeter’.

Po nese do te ishte kete edicion, a do ta mposhte ai Luizin?

‘Mes Luizit dhe meje? Do fitoja une’ – perfundoi aktori.

, Teleshkronja Post