“Kristi shumë sensual, të çmend kur të sheh”, e vërteta e deklaratës së Kiarës (VIDEO)

Kiara ka bërë një tjetër deklaratë për Kristin, gjë që ka shkaktuar shumë reagime në rrjet. Mbrëmjen e djeshme, të ulur në dhomën e ndenjes të gjithë banorët, Kiara dëgjohet të thotë se Kristi është shumë sensual dhe më shikimin që ka të çmend.

Mirëpo e gjitha ka qenë me shaka mes saj dhe Oltës dhe Kiara ishte duke aktruar Dean, e cila ndodhej në ato momente pranë Kristit.

Biseda e tyre:

Kiara: Ua ky Kristi shumë sensual.

Olta: Shih ç’bën kjo.

Kiara: Shumë kështu moj, se si të sheh, të çmend.

Olta: Moj Kiara, të ka kapur nominimi shumë keq moj.

Të dy vajzat pas këtij momenti qeshin me të madhe.