Kristi tha se janë ndarë, e dashura jashtë nxjerr bllof Kristin, publikon mesazhet e fundit [FOTO MESAZH]

Mbrëmjen e sotme Kristi deklaroi se ishte ndarë nga e dashura, Zaza, para se të futej në Big Brother VIP dhe se i pëlqen shumë Keisi.

Mirëpo kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Zaza, e cila ka publikuar bisedën e tyre të fundit, para se Kristi të bëhej pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Nga biseda, dyshja nuk duken të ndarë, madje është një bisedë me shprehje ndjenjash.

“Zemra ime e do zemrën tënde. Të dua zemërush”, i ka thënë Zaza. “Nuk e di çfarë të them më. Të dua. Do doja të të përqafoja”, i është përgjigjur Kristi. Biseda është bërë me 24 Dhjetor, pak orë para nisjes së BBV./TeleshkronjaPost/

Mohoi se ka të dashur jashtë, Sabiani degjeneron Arbanën: Mos i shkurtoni klipet, ai ka thënë ka

, Teleshkronja Post