”Ku i kishe ato se dalloheshe nga fustani”/ Olta Gixhari kritikohet ashpër nga shqiptarët [FOTO]

Formati i Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli janë ndër banorët më të preferuar të publikut madje po konsiderohen si ndër të të fortë brenda shtëpisë së Big Brother.

Gixhari merr vëmendje me dukjen e saj në secilin prime ndërsa edhe dje vëmendjen e ka tërhequr me fustanin e saj transparent, shkruan Teleshkronja Post.

Aktorja Olta Gixhari e ka akuzuar shpesheherë produksionin, edhe në mënyrë indirekte se bashkëpunon me Luizin. Rasti i fundit është ai i ditës së sotme, ku ndërkohë që po pastronte dhomën e ndenjës, Olta është shprehur se Luizi “fluturon” në atë shtëpi, pasi “ia kanë shtruar rrugën”.

“Të ka hypur vetja në qejf shumë o Luiz. Duhet të të ulet një çikë. Duhet të të ulen pendët. Se po fluturon shumë. Po nuk ke faj ti që po fluturon, po ta kanë shtruar rrugën që të fluturosh. Të kanë përkëdhelur shumë këtu,”-u shpreh Olta Gixhari./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post