Cila do të largohet nga Shtëpia – Dea, Olta apo Tea ?

GOSSIP

Të shtunën që vjen do jetë një nga netët më të shikuara të Big Brother Albania në Prime. Në nominim janë Dea Mishel, Olta Gixhari dhe Tea Trifoni.

Kjo u bë e mundur pasi “Vëllai i madh” i dha mundësinë Kiara Titos që të nominoj tre persona, pasi vendosi ta hapë kutinë e pandoras.

Ajo me hapjen e kutisë e fitoj një pushim bashkë me Luizin në ishujt e mrekullueshem Maldive, shkruan Teleshkronja Post.

Sipas jush cila nga këto të tri konkurente do ta lërë shtëpinë e Big Brother ? Ky votim vendoset nga votat e publikut me televotim./TeleshkronjaPost/

1 thought on “Cila do të largohet nga Shtëpia – Dea, Olta apo Tea ?

Comments are closed.